logotyp

Krátké zprávy pro rodičeVážení rodiče, rádi bychom Vás pozvali na naší  výzvu "ČTENÍ POHÁDEK DĚTEM PŘI ODPOLEDNÍM ODPOČINKU". Na každého rodiče, který se přihlásí čeká dáreček.Vážení rodiče, ve čtvrtek 1.9.2022 začínáme. První den děti potřebují jen bačkůrky a pyžamo, pokud spinkají. Vše ostatní si povíme na třídní schůzce, která se koná v pátek 2.9.2022 od 15:00 hodin.


Vážení rodiče, zařizujeme koutek pro kluky. Nemáte doma staré budíky, gramofon, rádio, nebo podobné věci? Pro holčičky bižuterii, klobouky, nebo podobné věci?

Diamantová svatba

V Chorušicích se 26.1.2019 slavila diamantová svatba manželů Dvořákových. Děti z MŠ Chorušice a ZŠ Mšeno si pro novomanžele připravily krásný program.
( Eliška Jelínková, Lukáš Rašák, Josef Pešek )

Hudební program dětí z MŠ a ZŠ MšenoHudební program dětí z MŠ a ZŠ MšenoHudební program dětí z MŠ a ZŠ MšenoHudební program dětí z MŠ a ZŠ MšenoHudební program dětí z MŠ a ZŠ Mšeno

Logopedie

V naší mateřské škole věnujeme zvýšenou pozornost a péči dětem s narušenou komunikační schopností a tím předcházíme nesprávnému vývoji řeči a odkladu školní docházky z důvodů špatné řečové úrovně dětí.
Každý den mezi 10-11h vedeme logopedickou prevenci u našich předškoláků v učebně logopedie. 

Pokud máte zájem o logopedickou prevenci nebo výuku českého jazyka u cizinců v naší MŠ kontaktujte nás na tel. 737 065 447

Pozvánka - Výročí 100 let Československa

Nově otevřená školka

Provozní doba školky

Provozní doba školky od 1.9.2022 je od 6:00h do 17:00h ...
Více informací

Čtení v knihovně

Pan Karel Rychlý, reportér zpráv FTV Prima četl dětem v místní knihovně jednu pohádku za druhou.Děkujeme jemu i jeho sestře paní Tamaře Francové za laskavý přístup a těšíme se na další setkání.


Aktuality

Vážení rodiče, rádi bychom Vás pozvali na naší  výzvu "...

Logopedie

V naší mateřské škole věnujeme zvýšenou pozornost a péči dětem s narušenou ko...

Provozní doba školky

Provozní doba školky od 1.9.2022 je od 6:00h do 17:00h

logopedie
Domů MŠ Chorušice

Created by © 2015 - 2021 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign